Erman benzininis pjūklas

Erman kinietiški pjūklai iš kiniečių patys patikimaiusi. Motomuma.lt

Erman benziniai pjūklai

Kiniečiai nukipijavo japonišką benzininį pjūklą shindaiva, atlikto keletas pakeitiumų, sutaupė ant medžiagų ir gavosi įvairių pavadinimų, bet tos pačios sudėties benziniai pjūklai. Šioje gamoje galima rasti tokių pavadinimų: Erman, Einhell, Steel, Suptec, Ecotec, Eurotec, Vagner, fihter ir t.t. Jie visi yra vienodi, gali skirtis spalva, lipdukai, komplektacija, o šiaip viskas vienodai. Ant etikečių rašo, kad vos jie ne 5 kw, tačiau realiai pagal stūmoklio diametrą, daugiau 2 kw jis netrauktų. Todėl su šiais pjūklais dirbti profesionaliai miške negalima.

komplektacijoje dažniausiai būna dvi pjovimo juostos, starteris, raktai ir dildė.

Erman pjūklo minusai

Kiniečiai gali gaminti kabai pigiai ir labai brangiai, kadangi rinkoje nebuvo labai pigių pjūklų, tai jie išleido pigių pjūklų bazę, tokį pjūklą galima nusipirkti apie 70 eurų, kai normalus firminis gali kainuoti virš 300 eurų. Šiuose pjūkluose, kuriems suteikiama net 2 metų garantija, dažnai bėga tepalas iš bakelio, kad suremontuoti jį, reikia nuimti sankaba, tepalo siurblį ir sandarinti geru hermetiku gumą, kuri dedasi į korpusą, toks darbas gali kainuoti apie 25 eurus. Dėl nekokybiško kuro filtro, dažnai užkemša karbiuratorių, jo valymas ultra garsu gali kainuoti apie 20 eurų. Silpni starteriai, dažniausiai pasitaiko su dviguba spyruokle, tai vieni klientai renkasi su vienguba, kiti sako jiems geriau su dviguba, mes rekomenduojame su vienguba, jį lengva pasikeisti ir jie kainuoja apie 5 eurus. Oro filtras irgi nėra pakankamai sandarus, kas neduoda naudos pjūklams. Papjovus su buka grandine, dažnai subyra guoliai arba alkūninis velenas. Tokiu atveju remontas gali kainuoti daugiau nei pats pjūklas. Motomuma rekomenduoja iš šių modelių pirkti Erman, nes su jais mums retai pasitaikydavo tokių minusų.

ERman pjūklo kokybė geresnė nei kitų, tvirtina Motomuma.

Erman pjūklo pliusai

Vienas labai geras pliusas, kad jis yra pigus, jo vidutinė kaina yra 70 eurų. Už šiuos pinigus jis atidirbs su kaupu, jeigu laikysitės naudojimosi instrukcijų. Turėjome keletas klientų, kurie teigė jau 5 sezonus dirba su erman ir nebuvo jokių didelių bėdų. Dažnai mūsų klientai panašius pjūklus nusiperka stovėjimo aikštelėse, kur neaiškūs asmenys siūlo šiuos pjūklus už kosmines kainas nuo 600 eurų galite nusiderėti iki 50 eurų yra buve ir tokių atvejų, tačiau ten jau visiškai prastos kokybės pjūklai. Todėl patariame rinktis tik iš pardavėjų turguose ar atstovų šių pjūklų parduotuvėse. Dalys šių pjūklų yra pigios, visos tinka visiems pavadinimams. Aišku būna tik modelio rūšis nevienodos, vieni didesni, kiti mažesni. O taip apibendrinant, šių pjūklų remontas nesudėtingas, korpusas aliuminis. Tinkiamai naudojant gali ilgai tarnauti.

17 minčių apie „Erman benzininis pjūklas“

  1. Sveiki,
   galima, tik nelabai rekomenduojame, gali lengvai perkaisti pjūklas, bent jau tepalo didesnę proporciją maišykite, 100 gramų 4 litrams.

    1. Sveiki, galite daryti kaip žinote, mes rašome ką žinome iš patirties patys… legendų yra daug, dėja po jų tie pjūklai atsiduria mūsų dirbtuvėse…

 1. Sveiki! Dėl to kad surinkėjas blogai surinko erman benzopjūklą- bedirbant atsisuko 4 varžtai- 2 laikantys aukštos įtampos ritę, ir 2 belaikantys grandinės tepimo pompą. Ritę rada, nusipirkau, pasikeičiau, o kaip nusiima grandinės sukimo krumpliaratis su smagračiu? t.y. kaip išimti grandinės tepimo pompą?

 2. Sveiki!
  Gamintojo (surinkėjo aplaidumo dėka- blogai suveržti varžtai 4) bedirbant atsipalaidavo ir nukrito aukštos įtampos ritė (ją pakeičiau) ir grandinės tepalo siurblys. Taigi klausimas:- kaip nuimti grandinės krumpliaratį ir kiek kainuoja repalo siurblys

 3. Sveiki.
  Aš su savo Erman pjuklu miške dirbu 8h per diena.Per metus vienintelis defektas kad tepalas varva.(Pirkau už60eur)
  Iš bendradarbių niekas nepatikėjo kad kiniškas pjūklas atlaikis bent dieną (Gal pasisekė ) .

  O dėl apsuku reguliavimo geriau nekišti nagu ten(bendradarbis prisizaide nebegalėjo atreguliot .Benzina tiesiog surydavo)

  Erman komplekto pirkt neverta nes po kelių valandu grandinė nutrūksta (neverta už grandinė mokėti 7eur dėl keliu valandu pjovimo)Geriausiai tinka Oregon grandinės .

  Visada po darbu išvalau.
  Su bakeliu pradirbama 45min (Medžių pjovime )

  1. Sveiki, puiki jūsų analizė apie kinietiškus pjūklus.
   jeigu dar turite kokių minčių būtinai pasidalinkite su mumis, o jūsų nuomonę patalpinsime prie straipsnio mūsų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.