Teisinga žoliapjovių priežiūra

Žoliapjovių priežiūra www.motomuma.lt

Kaip teisingai prižiūrėti žoliapjovę

Kai nusiperkate žoliapjove, tai pirmiausia turite žinoti, kad visos benzininės žoliapjovės yra keturtaktės, oru aušinamos, tai reiškia, kad nereikia į benziną maišyti tepalo, tepalas yra jau variklyje, kaip ir automobilyje. Gal tai atrodytų elementaru ir labai aišku, tačiau daugelis mūsų klientų ir su patirtimi ir jauni to visiškai nesupranta, tepalo lygio nežiūri, pila benzina su tepalu ir t.t. Ko pasekoje būna brangios pasekmės.

Mes rekomenduojame, jeigu ruošiatės pirkti žoliapjovę naują ar naudota, rinkitės su patikimu varikliu, mūsų patirtis sako, kad geriausi ir patikimiausi varikliai yra Briggs stratton varikliai, čia yra amerikiečių kūrinys, kuris yra populiariausias visame pasaulyje. Jie mūsų nuomone yra patikimiausi. Dalių yra labai daug ir visur, pagrindinės problema yra nuo senatvės, tai sukietėjusi karbiuratoriaus membrana, kurią pakeitus toliau galite ramiai dirbti. Kaip ja teisingai pakeisti, galite pažiūrėti mūsų video youtube kanale : https://www.youtube.com/watch?v=hfUNGz-I6CY&t=137s

Arba kreipkitės į mus ir mes jums pakeisime.

Mulčiuojanti žoliapjovė su briggs varikliu

ŽOLIAPJOVIų pavojingi gedimai

Pavojingas gali būti žoliapjovės sugadinimas tai pjaunant žolę pataikyti į kelmą, ar stambesnį akmenį. Tada galite numušti degimą, tai yra mažiausia problema, galima nebrangiai suremontuoti, kitas atvejis sulenkti peilį arbą variklio ašį, tada jau prasideda sudėtingi darbai, aišku, jeigu užtenka tik pakeisti peilį, tai irgi nieko baisaus, tačiau su ašies ar kitaip vadinamo valo lyginimu jau galite patuštinti savo piniginę, nes tai gali kainuoti iki 80 eurų, nes reikia nuimti variklį, dėti ant specialių staklių ir žiūrėti kuri pusė yra lenkta. Pjauti žolę su lenktu valu ar peiliu mes nerekomenduojame, nes pasekmės dar blogesnės, nuo vibracijos gali pradėti lūžti duslintuvo ar kuro bako laikikliai, kurie vėl kainuoja nuo 20 iki 40 eurų.

Žoliapjovių tepalo ir peilio keitimas

Žoliapjovių negalima vartyti į jokius šonus, ją galima tik pakelti kaip matote apačioje paveikslėlyje. Tepalus rekomenduojame keisti kiekvieną sezoną, ateina pavasaris pasikeičiate tepalus. Galite pirkti specialius tepalus firminėse parduotuvėse, arba tiesiog nusipirkti mineralinės variklinės alyvos, kuri puikiai tiks, nes žoliapjovėse yra oru aušinami varikliai, kur stovi didesni šiluminiai oro tarpai. Keičiant tepalą yra vienintelis variantas, atsukti tepalo matuoklį ir paversti į šoną ir laukti kol išbėgs visas tepalas, kai jau išbėga, kai kuriose naujose žoliapjovėse būna specialūs tepalo nuleidimo kamščiai, naudokite juos, tada supilkite 0,6 litro tepalo per ta patį tepalo matuoklį, užkurkite keliomis sekundėmis ir užgesinę patikrinkite tepalo lygį, jeigu trūksta pripilkite dar. Jeigu transportuojant buvote paverte žoliapjovę ant šono ir galėjo pribėgti tepalo per alsuoklį į oro paėmimą o po to į degimo kamerą, galite turėti skaudžiu pasekmių. Gali neužsikurti, tada reiktų žiūrėti oro filtrą, jeigu jis popierinis ir pilnas tepalo, tai jį pakeisti, jeigu jis poroloninis tada išplauti benzine išdžiovinti ir tada vėl įdėti. Užkūrus žoliapjovę, gali dūminti labai tiršti ir mėlyni dūmai, tai dega tepalas patekes į degimo kamerą, tada leiskite jam padirbti laisva eiga apie 15 minučių arba kol nustos dūminti.

taisyklingas žoliapjovės pakėlimas
Nulenkite rankena iki žemės, dėl saugumo galite nuimti žoliapjovės žvakės pypkę. Tokiu būdų galite saugiau patikrinti žoliapjovės dugno būklę, praplauti ar nuimti peilį.

Mes dažnai turime pardavime žoliapjovių, tad jeigu norite nebrangiai ir patikimai nusipirkti žoliapjovę, mes jums padėsime. Mes nerekomenduojame pirkti su itališkais tecumsek varikliais arba kinietiškais, nes jų dažniausiai neapsimoka ir ne visada pavyksta pataisyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.