Trimerio pjovimo galva

Motomuma- trimerio pjovimo galva

Trimerio galva

Ši trimerio galva tinka visiems kinietiškams trimeriams, Erman, Bavarija, demon, fihter ir kt. Netinka Firminiams trimeriams, Stihl ar husqvarna. Skiriasi vidinis diametras užsukimo.

Trimerio galva – www.motomuma.lt

Apie trimerio galvą

Ši trimerio galva yra patogi tuo, kad nereikia vargti su žylka (valu), tiesiog užtenka atsikirpti norimą dydį 2 ar 5 metrus prakišti pro skylę, kad išslystų pro kitą skylę ir sulyginus abu galus susukti paėmus už galvos viršūnės.

Motomuma trimerio galvos

Trimerių galvų rūšys

Yra daug rūšių galvų, kurias verta rinktis… Mes naudojame pagrinde 3 rūšis galvų. Nuo pigiausios iki brangesnės, nes vieni žmonės renkasi prekę pagal kainą, kiti renkasi pagal kokybę. Pigiausia galva kuri kainuoja pas mus iki 5 eurų yra pilnai plastiko korpusas, dėl to yra tikimybė, kad stipriai stuktelėjus į kokį akmenį galite sulaužyti nepataisomai.

Vidutinė galva

Vidutinė galva, kuri turi jau metalinę viršūnę yra geresnės kokybės ir nereikia nuimti galvos, kad užvynioti valą. Pas mus tokios galvos kainuoja iki 8 eurų.

Vidutinės kokybės galva, daugelis klientų lieka ja patenkinti.

Geros kokybės galva

Ši galva yra tvirto plastiko korpuso su metaline viršūne ir čia taip pat nereikia nuimti galvos, kad suvynioti valą. Labai lengvai prasikiša žylka ir susisuka. Tokios galvos pas mus gali kainuoti iki 12 eurų. Dėl prekių kreipkitės asmeniškai telefonu arba elektroniniu paštu, galime siūsti visoje Lietuvoje. Šitomis galvomis jau neprekiaujame, nes pastebėtas gamyklos brokas, labai silpna susijungimo vieta galvos ir ji nuo nedidelio smūgio gali lūžti, kadangi taip jau buvo atsitike keletui mūsų klientui, jomis nebeprekiaujame.

Patogi, tvirta trimerio galva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.