Žoliapjovės alkūninio veleno tiesinimas

Vejapjovės veleno tiesinimas

Motomuma.lt atlieka visų žoliapjovių-vejapjovių alkūninio veleno tiesinimo darbus. Pjaunant aukštą žolią yra didelė tikimybė, kad nepastebėsite kokio akmens ar kelmo seno užsilikusio galite su vejapjove ant jo užvažiuoti ir patirtį skaudų smūgį žoliapjovei per peilį. Peilį patį suka variklio alkūninio velenas. Jeigu viskas sėkmingai, nepajutote jokių pašalinių garsų ar didesnės vibracijos, galite pjauti toliau. jeigu norite pažiurėti ar nepažeidėte pačio pjovimo peilio, nepamirškite, kad reikia žoliapjovę versti iš priekio į viršų, jokių vartymų į šonus. Kartais po tokio smūgio atsiranda didesne vibracija, tai yra labai blogai, ko pasekoje pradeda atsisukinėti varžtai, lūžinėti tvirtinimai kuro bako, duslintuvo ir tt. Taip dirbti negalima.

www.motomuma.lt nuimtas žoliapjovės variklis, ruošiamas veleno tiesinimo darbms.

Veleno tiesinimo darbai

Pirmiausia nuimamas starteris, tada korbiratorius, apvertus arba pasikabinus žoliapjovę nusiimam peilį, peilio laikiklį arba škyvą. Šiuos darbus atlikus galime nusiimti patį variklį. Nusiėmus variklį, jis uždedamas ant veleno tiesinimo staklių.

Žoliapjovės veleno tiesinimo staklės – motomuma.lt

Su šiomis staklėmis mes galime nesunkiai ištiesinti alkūninio veleną. Tada mušimas dingsta, vibracijos nebelieka, galima toliau ramiai pjauti žolę. Mūsų meistras viską vėl surenka į vietą, patikrina savo pievoje ar nėra pašalinių garsų ir vibracijos, tada žoliapjovė perduodama klientui. Jeigu jums atsitiko tokia problema, kreipkitės į mus ir mes jums padėsime. +37068236569

pakabinta žoliapjovės variklis ir paruošta veleno tiesinimui. www.motomuma.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.